• Головна
  • паціенту
  • Який звязок між холестерином і проблемами з щитоподібною залозою

Який звязок між холестерином і проблемами з щитоподібною залозою

Зв’язок холестерину з щитоподібною залозою.

цитоподібна залоза і обмін жирів

Щитоподібна залоза впливає на рівень холестерину

Холестерин і щитоподібна залоза тісно пов’язані між собою. Необґрунтовано великі показники цього елементу в крові (при дотриманні збалансованого харчового раціону та необхідних фізичних навантажень) можуть бути пов’язані з невиявленими захворюваннями  щитоподібної залози.
Чи знаєте ви, що підвищений рівень холестерину може бути пов’язаним з прихованими проблемами щитоподібної залози? Та чому так важко підтримувати нормальний рівень холестерину, якщо функціонування щитоподібної залози не є нормальним, а саме знижене.
Тому, що н
изький рівень продукування гормонів щитоподібної залози призводить до уповільнення процесів обміну речовин і як наслідок більш повільної переробки жирів і власне  холестерину. Все це веде до накопичення його спочатку в крові, а згодом в стінках судин утворюючи холестеринові бляшки. Тому якщо не контролювати рівень холестерину та не застосовувати рішучих дій спрямованих на утримання останнього в фізіологічних межах, врешті решт це призведе до розвитку до хвороб серця та судин.    Профілактичне визначення рівня холестерину в крові допоможе запідозрити захворювання. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом