Когда все же нужно оперировать геморрой?

Геморрой оперативное лечение

Нужно ли удалять геморрой?

Когда все же нужно оперировать геморрой?

Геморрой заболевание прямой кишки, проявляющееся дискомфортом, болью, кровотечениями, образованием шишек.

Можно ли от геморроя умереть — да если есть тяжелые заболевания печени — цирроз или несворачиваемость крови, тогда даже самое маленькое кровотечение может привести к летальному исходу,во всех остальных случаях геморрой не опасен для жизни.

Когда надо удалять геморрой

Я рекомендую удалять геморрой

— пожилым людям, так как он часто маскирует рак. Кровотечение выделения слизи из ануса боль, запоры люди ассоциируют с геморроем начинают принимать самостоятельные меры по его устранению. Обычно исходя из моей практики самолечение продолжается 3-9 мес.,  и только после этого не видя результатов лечения обращаются к проктологу. Частота обнаружения рак у меня на приеме 2%. Вроде цифра не большая, но если перевести в абсолютные цифры, то это каждый 50 обратившийся!!!

Ниже приведена статистика национального ракового реестра

Рак ободочной и прямой кишки

Рак толстой кишки

Также я рекомендую удаление геморроя 3-4 степени молодым женщинам, детородного возраста. Почему? Потому что при беременности этот вопрос в самые трудные последние месяцы будет создавать очень большие дополнительные проблемы. И получается ситуация когда и медикаменты не особо желательно приписывать и операцию не сделаешь а делать что то надо!

Третий контингент больных нуждающихся в операции – больные, которые безуспешно прошли несколько курсов медикаментозного лечения геморроя, поддались малоинвазивным методам лечения – латексное лигирование геморроя, криодеструкция, THD, лазерное лечение.

Какую оперативную методику используем мы?

Мы владеем всеми описанными в доступной литературе техниками оперативного лечения, но предпочтение даем операции Уайд Хеда с пластикой ануса. Это самая радикальная на сегодняшний день операция, которая гарантирует отсутствие рецидива.

Больно ли это?

Сама операция безболезненна! Длительность пребывания в стационаре 2-3 сутки. Больного подымаем на ноги в тот же день. Только в первые 2 суток используется инъекционное обезболивание, далее 5 суток используется таблетирование обезболивание.

Коментарів (15)

  1. В мене перша ступінь геморою. З»явився після вагітності. Недавно було загострення (вперше). Лікар призначив свічки проктозол. Вони мені добре допомогли. Зараз все добре і мене нічого не турбує. Я правильно розумію, що пока що бігти на операцію не потрібно?

  2. я в шоці, мені 19 р. і мені поставели діагноз хронічний комбінований геморой, притjму, що я багато не сижу, а намагаюсь рухатись. Перші симптоми провились за тиждень до поставленого діагнозу, просто випали вузли і запалилися, після чого я пішов до лікаря і лікувався мазю, повторно пішов до лікаря коли покращення не виявив. Що робити я просто не знаю. Виписали пігулки свічки і уколи. Є ймовірність того що вузли вправлятся чи потрібне хірургічне втручання.??? і чи після хірургічного втручання вузли вилазять, чи позбуваєшся цієї проблеми назавжди?

    • Рейтi Андріан Остапович - Ответить

      Так така ситуація з хронічним гемороєм в осіб молодшої вікової групи має місце в клінічній практиці. В 3-5% осіб до 20 років наявні прояви геморою різного ступеня важкості. Якщо І-ІІ ступінь доволі добре піддається медикаментозному лікуванню, то хронічний геморой ІІІ-ІV ступеня (коли випадають і не вправляються вузли) потребує виключно оперативного лікування. Хірургічне лікування по методиці яку застосовуємо ми не дає рецидивів (повторне виникнення та випадання вузлів), в інших закладах повідомляють про наявність рецидивів в 20% випадків. В будь якому випадку рекомендую пройти консультацію та огляд для більш чіткого розуміння ситуації та визначення тактики лікування.

  3. Все було чудово,приїхав з горів пішов у твалет відчувалось,що нічого не йде хоча йшло потім незрозуміла біль,після того всього пішов у душ у рукою попробував-там якись горбик і він болить,коли ходжу-нагинаюсь,навіть сісти важко-дискомфорт,що то знащить і що можна зробити в домашніх умовах?

    • Рейтi Андріан Остапович - Ответить

      Швидше за все мова йде про аноректальний тромбоз, утворення тромбу в гемороїдальних вузлах,У Вас буде виражений больовий синдром ще 2-3 дні, потім можлива анальна кровотеча, якщо не звернутись до фахівця. Зараз прийміть обезболюючий або протизапальний засіб (ідеально дексалгін або німесил) та вставте свічку з дексаметазоном (долопрокт), зранку зверніться до лікаря!

  4. у мене геморой появився ще на 4-5 мысяцы вагытності спочатку там була звичйна тонка шкірка а ближе до 7 місяців появилась вже така гулька я сходила до лікарки та вона виписала таблетки не здешевих та свічки я пройшла це лікування вона та гулька зменшилась і навіть заправлялась вже і рідко вилазила але тільки но я перестала це пити і користуватись свічками як вона знову збільшилась та вилізла ще раз а вже тепер в мене 9 місяць вагітності і там вже 2 шишечка є але маленька і я незнаю що даліі робити ……хоча мене вона зовсім неболить просто турбує тільки через те що вона там є а так ніякого дискомфорту в мне нема може підскажете щось….

    • Рейтi Андріан Остапович - Ответить

      Дякую Юля! Від цього не помирають, і на тривалість життя це не вплине! Генеральський))) Почуття гумору в лікаря на 5 балів.

  5. Доброго дня!у мене геморой почався під час вагітності,користувалась мазю,і на якийсь час пройшло,хоча один вузлик уже й неховається ,та не болить і не заважає.Але інколи буває таке що хочу в туалет,але не можу тому що відчуваю що вилазять інші вузли і то не маленькі,один як лісовий горіх,порадьте що робити,як з цим боротись?

    • Рейтi Андріан Остапович - Ответить

      Насправді філософія життя з гемороєм проста: або користуватись медикаментозними засобами і жити надалі з гемороєм, або видалити і забути про нього раз і назавжди!

  6. Рейтi Андріан Остапович - Ответить

    Не в моих правилах доверять пользователю без имени, ну что же плохая теоретическая подготовка в даном случае реклама тоже реклама))) Хотелось бы увидеть факты, а не пустые фразы. У меня сотни пациентов которые хоть завтра могут прийти на контрольное обследование, что у Вас?

    • Рейтi Андріан Остапович - Ответить

      Мова йде про тромбоз підшкірної вени зовнішнього гемороїдального сплетіння, або ще називають аноректальний тромбоз. Зазвичай больовий синдром триває 2-3 доби далі пступово стихає. А от сам тромбований вузол розсмоктується 30-60 діб і часто деформує анальну воронку. Тому я рекомендую видалити під місцевою анестезією тромб і вже наступного дня можна приступати до праці. аноректальный тромбоз или тромбоз внешнего геморроидального узла

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 
У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом