Проктолог Оболонь

Як обрати проктолога?

Лечение геморроя на 1 и 2 стадии консервативное. Стадия 3 и 4 нуждается в хирургическом лечении

В сучасних містах мільйонерах при виникненню питань чи проблем пов’язаних з незручним місцем одразу виникає інша вибір лікаря. Широкий вибір спеціалістів як в приватній так і в державній медицині з одного боку дає можливість вибору з іншого дезорієнтовуює пацієнта. Тож як обрати хорошого проктолога, хірурга і т.д. Скажімо пересічний житель Оболоні при виникненні проктологічних проблем звертається одразу за допомогою до всесвітньої мережі з запитом Оболонь консультація проктолога долі секунди і на дисплей виводиться інформація з декількома найближчими закладами.

Кого обрати?

Слід пам’ятати, поки медицина не стане повністю платною в приватних клініках буде спокуса більше послуг ніж потрібно в реальності.

Звичайно мало яка з державних установ може порівнятись по рівню комфорту хоча б приватними клініками економ класу.

Кількість консультацій звісно більша в державних клініках, а отже і досвіду більше в персоналу який працює в державній клініці.

Серед хірургічних спеціальностей куди відноситься проктологія важливим є щоб проктолог вів не лише консультативний прийом але і вмів оперувати і бажано оперувати в широких межах включаючи такі складні патології як рак або кишкова непрохідність, що дозволить йому з легкістю виходити з складних ситуацій, а не маскувати свою неспроможність неправильною анатомією тощо. Отже дивіться чи працює Ваш лікар в стаціонарі та чи виконує операції.

Інтернет відгуки – беззаперечно вагомий і вкрай важливий фактор вибору. Однак тут слід бути обережним адже часто конкуренти стараються навмисно підмочити репутацію – нашкодити. Це факт і від цього нікуди не дітись. Єдиний критерій який дійсно має насторожити це повна відсутність інформації щодо лікаря, це ковзкий варіант або такий лікар не лікує або свідомо обмежує інформацію про себе в мережі.

Звання тут слід виділити два критерії:

Членства в різних організаціях та спільнотах включаючи європейські американські і т.д. Ці членства є платними і не потребують проходження екзаменів за 100-200 умовних одиниць будь який фахівець може вступити в асоціацію. На це не варто звертати увагу, а от чи є доповіді у таких лікарів на засіданні тих асоціацій членами яких вони є – це вкрай важливий фактор який заслуговує на повагу та має схиляти в сторону вибору саме цього лікаря. В цю ж групу слід відносити категорію, сенс в тому, що пропрацювавши якусь кількість років якщо в тебе нема розбіжностей з керівництвом тебе направляють на атестацію де в 99% випадків ти отримуєш підвищення або підтверджуєш вже наявну вищу категорію. Знаю багато фахівців з вищою категорією які навіть апендицит не в змозі прооперувати і знаю лікарів з другою найнижчою категорією які виконують вкрай складні втручання отже це також не показник.

Вчене звання кандидат, доктор медичних наук це доволі вагомий аргумент адже такі люди мусять пройти через спеціалізовані вчені ради де сидять авторитетні вчені які контролюють якість знань. Читачі можуть закинути, що можна купити ступінь – так в дев’яності нажаль був хаос деякі нечисті на руку особи видавали себе не тими ким вони є насправді, зараз ситуація кардинально різнить ся. В часи цифрових технологій дуже просто зайти в електронну всеукраїнську бібліотеку ввести фамілію особи яка вас цікавить і оцінити її наукові можливості якщо лікар випускає 2-3 статті в рік значить він безперервно поглиблює свої знання кожен спеціаліст має мати не менше 10 статей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом