• Головна
  • Центр хірургії та проктології

Центр хірургії та проктології

поппередній запис на прийом за телефоном 095 33 65 474

к.мед.н. Рейти Андриан Остапович

Сайт з питань хірургії та проктології почав функціонувати у 2013 році як інформаційний ресурс створений для потреб пацієнтів яким важко зорієнтуватися в сухих лаконічних фразах лікарів, що стосуються їх стана здоров’я.

Ми взяли на себе функцію медичного супроводу пацієнта.

Наша онлайн клініка допомагає пацієнтові за 1-2 дня знайти кращого фахівця, знайти клініку де проводять необхідні діагностичні процедури і провести оперативне лікування, також ми ведемо пацієнтів і після оперативного лікування.

На початку нашої кар’єри, основною нашою аудиторією були жителі Київської області. Проте, за роки активної роботи, ми поширили свою присутність в хірургічних і проктологічних стаціонарах Києва.
Ми намагаємося збільшити свою аудиторію, чтоб нашими пацієнтам були жителі всіх без винятку областей України та іноземні громадяни.
На сайті онлайн клініки віртуальної хірургії користувач може цілодобово отримувати консультації або самостійно знайти детальну інформацію та прояви діагностику і лікування таких захворювань як: геморой, парапроктит, анальна тріщина, поліп анального каналу, епітеліальних куприкових ходів, грижі (грижі) черевної стінки, грижі діафрагми, каменів жовчного міхура і жовчних проток, раку шлунка, панкреатиту, раку товстої кишки. У розділі “пацієнту” особливу увагу присвячено роз’ясненню проявів хірургічних і проктологічних захворювань, що найчастіше зустрічаються додано пояснення складних лікарських термінів, висвітлені сучасні методи хірургічного лікування. У розділі “після виписки” мова йде про основні правила поведінки вдома, незабаром після виписки. Додано відповіді на найбільш часті питання, описано режим дня і харчування в залежності від перенесеної операції або хвороби.

В кінці кожної сторінки можна і необхідно залишати коментарі та питання! ! !

Автор буде щиро вдячний за виявлені помилки! ! !

У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом