• Головна
  • Операціі на органах черевної порожнини

Операціі на органах черевної порожнини

Операції які ми виконуємо!

Вітаємо  шановний відвідувач сторінки операція – ! Нам дуже приємно, що Ви завітали на наш інформаційний сайт який присвячений питанням та методам сучасного хірургічного  лікування. Тут Ви зможете познайомитися і дізнатися, що ж це таке сучасна хірургія, познайомитися з новітніми дослідженнями та досягненнями в цих видах медицини і, дізнатися більше про операцію яка Вас цікавить, що важливо, отримати висококваліфіковану допомогу!
Операція – обласна лікарня м. Київ це сучасний підхід до лікування  хірургічних захворювань (грижі живота, жовчокам’яна хвороба, вузли щитоподібної залози, аксіальна гріжи стравохідного отвору діафрагми, ожиріння тощо) передбачає розумне використання  малотравматичних (мініінвазивних), радикальних, естетично вигідних методів лікування. За останнє десятиріччя хірургічна техніка виконання операцій зазнала значних змін,  що пов’язано не тільки з появою більш досконалого інструментарію, але і зміною уявлення про те, як треба оперувати різні хірургічні захворювання. Ми постійно вдосконалюємо свої навики та в курсі останніх тенденцій. Операція – обласна лікарня м. Київ – сучасні оперативні втручання при наявності гриж живота, аксіальних гриж стравохідного отвору діафрагми, каменнях в жовчному міхурі, апендицитах, вузлів щитоподібної залози і т.д.

Операція – обласна лікарня м. Київ – Ми проведемо точну передопераційну діагностику, Наш сучасний інструментарій і правильне розуміння захворювання пацієнта дозволяють виконувати високо ефективні оперативні втручання з хорошими естетичними результатами, та коротким реабілітаційним періодом, операція – обласна лікарня м. Київ – забезпечить високу якість життя пацієнта після проведеного оперативного втручання. Ми вирішимо максимально якісно та ефективно складні питання – радикальність операції і прагнення отримати максимальний лікувальний ефект, та – прагнення до   мінімальної травматичності і приємного косметичного ефекту.

На сторінці операція – обласна лікарня м. Київ – можна задавати питання які Вас цікавлять, заповнивши форму внизу сторінки, або зателефонувати по тел. 095 33 65 474

У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом