• Головна
 • паціенту
 • Лікування видалення геморою в Києві. Операція по видаленню геморою.

Лікування видалення геморою в Києві. Операція по видаленню геморою.

Геморой – дуже неприємне і небезпечне захворювання, що зустрічається, за різними даними, у 15-30% людей різного віку. Точну статистику зібрати досить проблематично, адже ця недуга належить до тієї категорії, про яку не прийнято говорити. На жаль, дуже часто з виниклою проблемою люди соромляться звернутися навіть до лікаря. Однак геморой не можна залишати без уваги і відкладати його лікування, це призведе лише до ускладнення ситуації. У нашому Центрі проктології і хірургії здійснюється ефективне лікування геморою в Києві за допомогою сучасних методик.

Причини виникнення і симптоми.

Причина виникнення захворювання – це утворення гемороїдальних вузлів, яке відбувається внаслідок порушення кровообігу в кавернозних тільцях прямої кишки. Разом з цим відбувається ослаблення зв’язки Паркса і  м’язів анального каналу, основна функція яких – утримування кавернозних тілець. Як наслідок, хвороба необоротно прогресує.

Існує кілька версій виникнення захворювання.
Основними передумовами до цього прийнято вважати:

 •  неправильне харчування;
 •  часті запори;
 •  малорухливий спосіб життя і робота в положенні сидячи;
 •  інтенсивні фізичні навантаження, особливо ті, які пов’язані з вантажем;
 •  ускладнення після пологів.

Розрізняють вроджений і набутий геморой. Набутий з’являється протягом життя і також буває двох видів – первинний і вторинний (розвивається внаслідок інших захворювань). За характером розташування буває внутрішній (з вузлами, що сховані в глибині кишки і не вилазять назовні, такий геморой часто протікає безболісно) і зовнішній геморой (лікування такого захворювання куди більш хворобливе, адже шкіра  анальної області яку лікарі називають анодермою має безліч вкрай чутливих до болі та запалення нервових закінчень, ось головна причина гострого болю при зовнішньому геморої.)

Симптоми захворювання такі:

 •     анальний свербіж (перша ознака, що з’являється на початковій стадії);
 •     випинання вузла, його ущільнення і подальше гостре запалення;
 •     ускладнений процес дефекації;
 •     можливі кровотечі (запущена форма захворювання).

Стадії захворювання.

Геморой прийнято  класифікувати за ступенями тяжкості, отже існують такі  форми хронічного геморою:

   Перша ступінь – набряк вузлів, без випадання із заднього каналу.
Друга ступінь – в
узли періодично випадають з анального проходу, проте самі ж вправляються на місце.
Третя ступінь – вправлення
відбувається лише за допомогою маніпуляцій – рукою або спеціальним інструментом.
Четверта ступінь – з
апущена форма геморою – вузли не вправляються.

Методи лікування геморою.

Існують консервативний і оперативний методи лікування захворювання. Перший має на увазі медикаментозне лікування препаратами, спеціальними кремами. Як правило, такий спосіб боротьби із захворюванням ефективний на ранніх стадіях, при сучасному зверненні хворого до лікаря. При кровотечах ефективні такі методи, як лігування, склерозування, інфрачервона коагуляція. На ранніх етапах процес лікування проходить досить просто і, що важливо, з порівняно невеликими фінансовими витратами для пацієнта.

Ціна питання різко зростає на запущених стадіях. У такому випадку може знадобитися навіть операція: іноді лише з її допомогою можна усунути запалені гемороїдальні вузли. У будь-якому випадку, прийняття остаточного рішення про те, наскільки доцільно таке втручання і видалення геморою після операції, повинен робити тільки фахівець.

Самостійне лікування: чи ефективно воно?

Настійно не рекомендується займатися самолікуванням при цьому захворюванні, і ось з яких причин.

По-перше, існує ризик неправильної постановки діагнозу, тому що нерідкі випадки, коли за геморой приймають інші захворювання (в тому числі, злоякісні пухлини).

По-друге, лікування геморою в домашніх умовах неприпустимо через можливість виникнення небезпечних для життя ускладнень.

По-третє, для кожного пацієнта потрібен індивідуальний підхід, не всі препарати будуть ефективні для різних людей, вікових груп. Наприклад, у чоловіків може бути свій, специфічний геморой, лікування у жінок – має свої особливості.

Нарешті, навіть якщо хворий не зашкодить собі самолікуванням, він просто на-просто втратить час. З цієї ж причини неефективно лікування геморою народними засобами: при запущеній формі застосування огірків, картоплі, водних процедур, водяної пари і інші традиційні способи, є справжнім самообманом.

У нашій клініці вже довгі роки успішно лікують це неприємне захворювання. Ми лікуємо різні стадії хвороби і успішно усуваємо геморой у вагітних, людей похилого віку і у інших категорій пацієнтів. Ви можете записатися на огляд до наших фахівців вже зараз. Вони зможуть точно поставити діагноз і призначити правильний курс лікування. Щоб переконатися в нашому професіоналізмі в області проктології та хірургії, ви також можете ознайомитися з відгуками інших пацієнтів про нас. Ви можете не сумніватися в тому, що геморой після лікування у нас більше ніколи вас не потривожить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом