Грижа – лікування і хірургія грижі

Загальна інформація

Грижами називають випирання внутрішніх органів або частин цих органів з порожнини, яку вони займають в нормальному стані. Отвір, через який випирають органи, може бути як природнім, так і патологічно сформованим.

Причини грижі

Грижа може виникнути у кожного, причому з різних причин. Наприклад, при піднятті важких вантажів, тривалих запорах, або сильному кашлі. Багато людей схильні до появи цієї хвороби, також схильність до неї може передаватися генетично.

Види грижі

Розрізняють декілька видів гриж, наприклад мозкові, м’язові і легеневі. Але найбільш поширені вентральні, які більше відомі як грижі живота або черевної стінки.

Лікування грижі

Якщо ви або ваші близькі зустрілися з цією проблемою – не хвилюйтеся, ми знаємо, як вам допомогти. Наша клініка займається різними видами хірургії, в тому числі лікуванням гриж. Для вас працюють професійні хірурги, завдяки яким багато позбулися цієї хвороби.

Грижа яка потребує пластики з вмкористанням сітки

Гігантська вентральна грижа живота

Відкладати лікування ні в якому разі не можна. Як відомо, грижа приносить не тільки фізичний дискомфорт, а й шкідлива для організму. Випирання органів не є нормою, тому затягування з лікуванням може призвести до травм і ускладнень, які вилікувати набагато складніше. Якщо довго чекати, вправимі грижі нерідко перетворюються на невправні. Тому звертатися до хірургів потрібно якомога швидше – ми вислухаємо вас, проконсультуємо, а незабаром і вилікуємо.

Деякі люди вважають, що вирішити цю проблему можна за допомогою народної медицини або таблеток. На жаль, такі методи неефективні, і сьогодні хвороба лікується тільки хірургічно. Тому трави і пігулки можуть тільки позбавити від болю, але ніяк не від її причини.

Хірургічне лікування гриж проводиться вже десятки років, тому лікарі мають великий досвід у цій справі. До того ж, цей процес не принесе вам особливого дискомфорту, адже хірургічне втручання проводитися під місцевою чи загальною анестезією.

Перед лікуванням ви пройдете діагностику, щоб лікарі виявили наявність грижі, її місцезнаходження, а також підібрали оптимальний спосіб позбавити вас від неї. Ви можете задавати питання, консультуватися з лікарями з приводу хвороби та її лікування.

Багато пацієнтів вже пройшли лікування в нашій клініці і дуже задоволені результаами. Ми допомогли їм позбутися неприємної та небезпечної проблеми, і зробимо це для вас. Якщо вас чи когось з ваших близьких турбує грижа – звертайтеся до нас, і незабаром ми знайдемо рішення.

Звертайтеся до нас, і ви отримаєте відповіді на питання стосовно діагностики та лікування гриж у нашій клініці. Щошвидше ви це зробите – то меншим буде ризик ускладнень хвороби. Чекаємо ваших дзвінків і візитів!

ФОТО ДО І ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЙ

У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом