Геморой симптоми захворювання

геморрой симптомиГЕМОРОЙ – НАЙПОШИРЕНІШЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ПРЯМОЇ КИШКИ, З СИМПТОМАМИ ЯКОГО ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ СТИКАЄТЬСЯ   8 З 10 ЛЮДЕЙ.

 Геморой пухлина чи випавша кишка?

Геморой це клубок судин під слизовою оболонкою прямої кишки захворювання не відноситься ні до пухлин ні до випадіння кишки. Гемороїдальні вузли є в нормі, вони маленькі незначно вибухають в просвіт прямої кишки, можуть збільшуватись в 3 рази і знову спастись. Завдяки можливості збільшуватись вони щільно перекривають вихід з прямої кишки попереджаючи мимовільне відходження газів чи рідких калових мас, після відходження калових мас гемороїдальні вузли мають повністю спастись, якщо цього не відбувається (вузлики вилазать, не зникають) то на жаль треба усвідомити, що їх працездатність втрачена, користі від них не буде, а от дискомфорт, біль, кровотечі та зайвий клопіт будуть присутні регулярно. Геморой виникає під дією одного з 9 факторів.

Симптоми геморою

Геморой проявляється безліччю симптомів спробуємо визначити основні на які слід звернути увагу в першу чергу.


кровотеча при геморою1. Кровотеча – краплі крові після виходу калових мас, або кров на серветці, інколи можлива набагато більша кровотеча здається, що весь унітаз в крові що спонукає людину до паніки (насправді якщо нема повторних позовів до дефекації які супроводжуються кровотечею то панікувати не слід, гемороїдальна кровотеча не критична і можна планово звернутись до лікаря).

Найгірший випадок коли пацієнт звик до періодичних незначних анальних кровотеч, будьте обачними зверніться до лікаря це може бути проявом раку товстої кишки!


випадіння гемороїдальних вузлів2. Випадіння м’яких еластичних рожевих вузликів після дефекації другий по частоті після кровотечі симптом гемороїдальної хвороби. Пацієнти скаржаться на відчуття стороннього тіла, ніби вони сидять на подушці. Вузлики вони можуть самостійно вправлятись, але частіше потребують додаткової допомоги для вправлення. На основі цієї властивості заснована класифікація хронічного геморою.

Слід розрізняти випавші гемороїдальні вузли з поліпами прямої кишки через те, що останні несуть ризик переродження в рак.


snout-in-the-bum-5570-1235516881-03. Свербіж анальної ділянки виникає майже в кожного третього пацієнта з гемороєм гемороїдальний свербіж турбує пацієнта протягом дня без посилення в певний період доби. Свербіння може бути як проявом геморою так десятка інших захворювань.

Свербіж анальної ділянки можуть викликати не лише геморой, грибок, чи паразити а й такі грізні захворювання як ВІЛ, цукровий діабет, цироз печінки.


lechenie-gemorroja4. Біль або дискомфорт. Сильний біль зазвичай виникає, при тромбозі гемороїдальних судин. Тромб перекриває кровотік в судинах, що веде до виражених запальних явищ аж до відмирання стінки кишки, цей стан відомий в медичних колах як «аноректальний тромбоз» або гострий геморой. Такий вузол твердий, не вправляється, темно синього кольору або фіолетового кольору, розмірами від 0,5 до 3 см.

Біль, що триває більше 5 ти діб швидше за все не пов’язаний з гемороєм тому не варто затягувати з візитом до лікаря проктолога.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом