Геморой – лікування та діагностика

Лікування Геморою в Києві

хірург, проктолог, ендоскопіст

Рейти Андриан Остапович

Чому лікувати Геморой необхідно саме у нас?

 • Лікуючий лікар:

Асистент кафедри хірургії і проктології, кандидат медичних наук

Рейті Андріан Остапович

Телефон: +38 095 336 54 74,

E-mail: a.reyti@gmail.com

 

 • У нас лише найсучасніше і високоточне устаткування.
 • Ми лікуємо геморой без болі і небажаних наслідків.

Дзвоніть прямо зараз, і вилікуйте геморой назавжди!

 

Геморой консультація Київ ціна – типовий запит в пошуковій системі!

Видалення геморою – проблема яку  центр хірургії і проктології вирішить на протязі одного дня і без болю.

Лікування геморою – це не просто лікування болі, свербежу і кровотеч. Це лікування захворювання, що спричиняє колосальний психологічний дискомфорт. Недарма цю хворобу називають незручно: «Ні самому подивитися, ні іншим показати».

На жаль, психологічний фактор часто стає причиною того, що пацієнт звертається за консультацією проктолога тільки тоді, коли консервативні методи вже не приносять користі і можливо лише оперативне лікування геморою.

Проблемы геморроя “Сегодня” 07.10.18

Але проктологія, як і медицина в цілому, не стоїть на місці. Сучасні методи діагностики та лікування геморою дозволяють позбутися від цього неприємного захворювання без болі з мінімальним фізичним і психологічним дискомфортом.

Консультація проктолога Оболонь Київ – діагностика геморою

геморой - причини, симптоми, стадії.

геморой – причини, симптоми, стадії.

Геморой діагностується на основі інформації, отриманої при зборі анамнезу, даних зовнішнього огляду пацієнта і ректального пальцевого дослідження. Більш повне обстеження, що дозволяє встановити причини та виключити інші захворювання прямої кишки, включає аноскопію, а також ректоскопію. Інструментальне обстеження проводиться з використанням місцевої анестезії, тому доставляє мінімальний дискомфорт навіть за наявності гострого больового синдрому.

Незважаючи на те, що методи обстеження можуть доставляти деякий дискомфорт, слід враховувати, що тільки повноцінна діагностика здатна виявити більш серйозні захворювання, прояви яких можуть бути «змазані» симптоматикою геморою.

Геморой – лікування в Києві

Консервативне лікування геморою. Сучасна фармакологія пропонує широкий вибір препаратів для консервативного лікування геморою. І дійсно, на початкових стадіях захворювання ці препарати допомагають знизити інтенсивність проявів хвороби: усувають свербіж і біль, підвищують тонус судин, знижують інтенсивність кровотечі.

ФОТО ДО І ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

ФОТО ДО І ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Слід враховувати, що всі препарати для лікування геморою мають свої нюанси, врахувати які може тільки досвідчений фахівець. Самолікування може призвести до розвитку серйозних ускладнень, які є показанням для екстреного медичного втручання.

Крім того, консервативне лікування націлене лише на усунення симптомів. Таке лікування геморою може допомогти уникнути операції , але тільки в тому випадку, якщо пацієнт готовий беззастережно виконувати рекомендації проктолога і усунути фактори ризику, що стали причиною геморою.

На жаль, мало хто готовий радикально змінити стиль життя, тому рано чи пізно назріває необхідність оперативного лікування геморою.

Щадне хірургічне лікування геморою. На ранніх стадіях геморою високу ефективність демонструють так звані щадні методи лікування:

Склеротерапія: склеювання стінок ураженого кавернозного судини за допомогою введення склерозуючих препаратів. Операція практично безболісна і проводиться в амбулаторних умовах. Мінус – можливість застосування тільки на початкових стадіях геморою.

• Кріодеструкція і коагуляція: вплив на уражені судини наднизькою або високою температурою, що призводить до відмирання і наступним заміщення уражених судин сполучною тканиною. До мінусів відноситься висока ймовірність рецидиву, а також необхідність лікування в декілька етапів.

• Лігування: перетягування основи-ніжки гемороїдального вузла за допомогою спеціального латексного кільця. Це призводить до відмирання вузла з наступним відторгненням.

Плюсом щадного хірургічного лікування геморою є відносна безболісність, малотравматичність і короткий період післяопераційної реабілітації.

Загальним недоліком цих методів лікування геморою можна вважати той факт, що вони не усувають першопричину захворювання – збій в роботі венозної системи, при якому відбувається деформація кавернозних судин. Тому, навіть після проведення лікування, через 3-5 років у 35-75 % пацієнтів можливий рецидив.

Хірургічне лікування геморою

Апарат Лонго

Апарат Лонго

Радикальним способом позбавлення від геморою, що дозволяє раз і назавжди вирішити проблему дискомфорту в задньому проході, є видалення геморою, тобто висічення уражених гемороїдальних вузлів.

Операція виконується під загальною анестезією і дозволяє одномоментно видалити велику кількість гемороїдальних вузлів, що особливо актуально в запущених випадках. Підготовка до операції передбачає повноцінне попереднє обстеження, що дозволяє звести можливі ризики до мінімуму.

Крім традиційного скальпеля проктологи широко використовують лазер і електрокоагулятори, що дозволяють знизити крововтрату і травматичність операції. Прогноз операції дуже хороший – рецидиви та ускладнення захворювання виникають вкрай рідко.

***

Не секрет, що геморой впливає на всі сфери нашого життя. Біль і свербіж знижують нашу працездатність, дискомфорт і косметичні дефекти негативно відбиваються на якості інтимного життя.

Своєчасне звернення до проктолога і адекватне лікування геморою значно підвищує якість життя, а також позбавляє від психологічного дискомфорту.

Коментарів (23)

  • Рейтi Андріан Остапович - Відповіcти

   Действительно Катя современная медицина не только может подлечить но и полностью вылечить геморрой. К сожалению сделать это пока еще не возможно только медикаментозным методом, операцию все равно придется делать, но сейчас у нас есть возможность сделать ее полностью безболезненной, а с помощью современного инструментария сократить время операции с 50-60 мин, до 15-20мин, что благоприятно влияет на процесс реабилитации.

  • Рейтi Андріан Остапович - Відповіcти

   Действительно геморроидэктомия – операция по удалению геморроидальных узлов, единственный выход при отсутствия эффекта от медикаментозного или любого другого нехирургического лечения. Риск послеоперационных осложнений не превышает 1%.

  • Рейтi Андріан Остапович - Відповіcти

   Рекомендую пройти альтернативную консультацию в другом медицинском учреждении, где есть пециалисты проктологи, чтобы чтобы рассеять возможные сомнения по поводу операции.

  • Рейтi Андріан Остапович - Відповіcти

   Действительно геморрой можно полностью вылечить, однако для решения этой проблемы нужно приложить усилия ка врачу так и пациенту. Современные специальные инструменты очень облегчают проведение операции.

 1. Нужно будет к вам прийти. Меня беспокоит мое состояние. Мне кажется у меня геморрой

  • Рейтi Андріан Остапович - Відповіcти

   Действительно даже наиболее подробное описание состояния не сравнится по точности диагностики с клиническим осмотром, буду рад Вас проконсультировать!

 2. Доброго дня! Чи потрібне обстеження перед операцією, я маю на увазі хоча б аналізи крові? Я була на консультаці., а лікар мені сказав: Давайте сьогодні зробимо операцію, Ви ж підготовлені (маючи на увазі, що я зробила клізму). Чи професійно це? Я відклала операцію до вівторка. Буду вдячна за відповідь

  • Рейтi Андріан Остапович - Відповіcти

   Дякую Юля за запитання! Тут все залежить від виду та ступеню геморою, скажімо в амбулаторних умовах при нескладних оперативних втручаннях з приводу тромбозу гемороїдальних вузлів можна обійтись без аналізів, при цьому обов’язкова проба на алергію до обезболюючого засобу. Однак слід зауважити, що такі нескладні операції це лише тимчасова допомога і не виліковують геморой повністю.

 3. Подскажите стоимость оперативного лечения 3-ей стадии геморроя. Лечению не подлежит, прошли несколько консультаций – у все одно мнение – операция.

 4. Pingback: Почему возникает геморрой?

 5. Через какое время после операции возможно вернуться к занятиям спортом – фитнесом, йогой?

 6. А я хочу выразить благодарность!
  4 месяца назад была сделана операция, по удалению геморроя 3 степени. Сейчас ничего не беспокоит.
  Все было сделано профессионально, аккуратно. Была окружена заботой мед.персонала на высшем уровне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
У вас є питання?

Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.

записатися на прийом