(RU) Лікування, операція, лапароскопія грижі стравохідного отвору діафрагми (ГСОД).
Чому лікувати ГСОД потрібно саме у нас?
- У нас тільки нове і високоточне обладнання.
- Ми лікуємо грижу без болю і наслідків, чому є підтвердження безлічі відгуків (Дивіться відео нижче).
- У нас нове і чисте відділення.
Аксіальна грижа стравохідного отвору діафрагми – це переміщення частини шлунка з живота в грудну клітку. Це відбувається через отвір в діафрагмі – стравохідний отвір. Таке неприємне і дуже небезпечне захворювання, на жаль, не рідкість – особливо серед людей у віці. Недуга супроводжується дискомфортом в області грудей і шлунка, нездужанням і больовими відчуттями. Характерні місця болі при ГСОД – спина, серце, та загрудинна область і інші органи.
Причини виникнення захворювання ГПОД.
У нормальному стані стравохідний отвір вузький що перешкоджає виходу органів з черевної в грудну порожнину. Проте з віком і при впливі деяких негативних чинників цей отвір розширяється, і перестає виконувати свої функції. Статистика говорить про те, що таким різновидом грижового захворювання страждає кожен двадцятий чоловік на планеті, і половина з них – люди старше 50 років. Тому хворобу цілком справедливо відносять до вікових.
Факторами, які можуть спровокувати виникнення хвороби, є:
Погана загальнофізична форма хворого. Відсутність регулярних фізичних навантажень негативно впливає на тонус зв’язок – в тому числі, діафрагмальних.
Підвищення внутрішньочеревного тиску, викликане вагітністю, метеоризмом, пухлинами, травмами, затяжними нападами кашлю або блювоти.
Порушення перистальтики травних органів, що виникає внаслідок деяких хронічних захворювань (виразка шлунка, панкреатит, холецистит і інші).
Дуже рідко аксіальна грижа буває вродженою, спровокованою дефектами ембріонального розвитку.
Грижа стравохідного отвору діафрагми симптоми:
На ранній стадії ГСОД погано діагностується, так як захворювання протікає непомітно, без особливих симптомів. При цьому кислий шлунковий сік із шлунка потрапляє в стравохід, провокуючи подразнення слизової оболонки і виникнення рефлюкс-езофагіту. Тому на ранній стадії таку грижу найчастіше виявляють при обстеженнях, пов’язаних з іншими захворюваннями.
- Грудні болю, в області серця і спини. Вони можуть загострюватися при фізичних навантаженнях, після прийому їжі, а також на тлі стресу
- Дисфагія (утруднене ковтання їжі)
- Печія, з часом переростає в біль
- Виливання шлункового вмісту на подушку у ві сні
- Біль у горлі як наслідок опіку гортані кислим вмістом шлунку
- Охриплість
- Хронічний кашель
- Кровотечі з ерозій стравоходу, що призводить до анемій
- Гикавка яка не знімається нічим
- Відрижка вмістом шлунку.
Класифікація гриж стравоходу:

классификация грыж диафрагмы
1 тип – аксіальні грижі стравохідного отвору діафрагми
2 тип – параезофагальна грижа
3 тип – змішана грижа
4 тип – грижі при короткому стравоході
Вчасно не вилікувана грижа може спровокувати розвиток інфаркту міокарда та аспіраційної пневмонії.
Грижа стравохідного отвору діафрагми: лікування.
Визначити розвиток грижі непросто, так як її симптоми багато в чому схожі з іншими захворюваннями. Для її діагностики використовують рентгенографію, езофагогастроскопію, комп’ютерну томографію і pH-метрію.
Розвиток і ступеня гриж стравохідного отвору діафрагми (ГПОД) визначається рефлюксом вмісту шлунка, тому і грижа лікується як рефлюкс-езофагіт. Якщо ж консервативне медикаментозне лікування не дало необхідного результату, то роблять операцію. З її допомогою закріплюють шлунок в певному положенні, зменшують грижові ворота і виконують антирефлюксную операцію, щоб кислий вміст шлунка не потрапляв в стравохід.
Який би не було обрано курс лікування, по його завершенню пацієнт повинен перебувати під регулярним наглядом гастроентеролога.
Народне лікування грижі стравохідного отвору діафрагми.
Як вже говорилося вище, діагностувати грижу дуже складно. При цьому її легко переплутати з іншими захворюваннями. Тому ми вкрай не рекомендуємо займатися самолікуванням або лікуванням народними засобами. По-перше, легко помилитися і почати безуспішні спроби лікувати зовсім іншу хворобу. По-друге, це може привести до серйозних ускладнень, про які говорилося вище – наприклад, до інфаркту. По-третє, хворий втратить дорогоцінний час, і подальше лікування буде більш важким і, що також важливо, дорогим.
Крім того, кожен клінічний випадок слід розглядати окремо. Народна медицина, на жаль, характеризується недостатністю рішень для лікування комплексу захворювань і особливостей кожної людини. Тому навіть те, що в теорії може допомогти одній людині, швидше за все, зашкодить іншому. Чи варто так ризикувати своїм здоров’ям?
Грижа стравохідного отвору діафрагми: операція, вартість.
На нашій кафедрі проктології і хірургії на базі державної установи Київської обласної клінічної лікарні успішно лікується змінна грижа стравохідного отвору діафрагми, в тому числі хірургічним методом. Операція грижі стравохідного отвору діафрагми проводиться лапароскопічно, досвідченими хірургами, які мають всі необхідні навички і обладнання. Ми пропонуємо комплексний і індивідуальний підхід до кожного свого клієнта. Тому при виникненні будь-яких описаних в статті симптомів, а також з метою профілактики захворювань – звертайтесь до нас!
Коментарів (3)
Залишити відповідь
Інформацію про розташування нашої клініки і схему проїзду ви знайдете в розділі Контакти.
записатися на прийом
Валера
-
Какая стоимость операци? Как происходит запись для иногородних?
Наталья
-
Добрый день, подскажите операция происходит каким методом? Сетка на грыжу ? У мужа 4 года назад была произведена операция ( сетка на грыжу) сейчас рецидив рядом! Можно избавится навсегда от этого?
Рейтi Андріан Остапович
-
Иногда мы прибегаем к имплантации сеток. От болезни можно избавится на всегда.